Komponenty Skříně (case) 2U Supermicro CSE-827H-R1200B, 2U, černá
Supermicro CSE-827H-R1200B, 2U, černá
-Redundantní 1200W vysoce účinné napájení s PMBus -12x Hot-swap 3.5" SAS/SATA HDD (3 pro each node) -Doporučovány jsou disky SAS nebo enterprise SATA 4x 80mm PWM cooling ventilátory