Komponenty Skříně (case) 2U Supermicro CSE-826E16-R500LPB, 2U, černá
Supermicro CSE-826E16-R500LPB, 2U, černá
2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards 12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2 1U 500W Redundant Single Output Power Supply W/PMbus, Platinum level
Nyní také nabízíme housing na půl roku zdarma v našem TIER III datacentru.
Kód produktu 202.150380
Part number CSE-826E16-R500LPB
EAN 672042098262
Výrobce Supermicro
Dostupnost u nás Na dotaz
Záruka 24 měsíců
Hmotnost 23.6 kg
Uvedená cena je včetně veškerých zákonných poplatků
Uvedená cena je platná pouze pro množství uvedené na našem skladě.
Podrobné informace
End of Life produkt, cena je pouze informativní, připravili jsme pro Vás tyto alternativy:
Supermicro CSE-826BA-R1K28WB
nebo
Supermicro CSE-826BA-R920WB
Key Features
  1. 2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
  2. 12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2
  3. 1U 500W Redundant Single Output Power Supply W/PMbus, Platinum level
  4. 7 low-profile expansion slot(s)
  5. 3 x 8cm high-performance PWM fan(s)
CSE-826E16-R500LPB
  • SuperChassis 826E16-R500LPB
Form Factor
  • 2U chassis - supports for maximum motherboard sizes: 13.68" x 13"; E-ATX 12" x 13", ATX 12" x 10" motherboards
Processor Support
  • Dual and Single Intel® and AMD processors
Dimensions
Height
  • 3.5" (89 mm)
Width
  • 17.2" (437 mm)
Depth
  • 25.5" (647 mm)
Gross Weight
  • 52 lbs (23.59 kg)
Packaging (W x H x L)
  • 26.7" (678 mm) x 11.4" (290 mm) x 34.5" (876 mm)
Available Color
  • Black
Expansion Slots
  • 7 low-profile expansion slot(s)
Drive Bays
  • 12 x 3.5" hot-swap SAS/SATA drive bay with SES2