Přihlásit se
Přihlášení

Česky
  • Slovenština
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
CZK
0
0 Košík je prázdný
Služby Vývoj softwaru a webů

Vývoj softwaru a webů

Specializujeme se na tvorbu webů, vývoj softwaru na míru a poskytování aplikací formou služeb (SaaS). Našimi zákazníky jsou všichni, kteří v oblasti softwaru potřebují pomoci. Nevadí, že o IT nic nevíte. Vyslechneme si všechny Vaše požadavky a navrhneme řešení. Za celý proces přijímáme odpovědnost a provedeme Vás jím od vývoje až do předání funkčního webu či aplikace. Předáním to však pro nás nekončí, i nadále se staráme o provoz a plnou podporu aplikace.

Co o nás říká náš dlouholetý zákazník Daniel Cáb z firmy Autojeřáby Cáb

Naše rodinná firma Autojeřáby Cáb působí v oblasti pronájmů jeřábů a stěhování nadměrných břemen. S ANAFROU spolupracujeme již řadu let. Zabezpečuje nám správu domény a webhostingu, správu IT, dodávku serverů a výpočetní techniky. Vždy se snaží najít řešení na míru, které by nezatížilo náš rozpočet. Po 20 letech jsem se rozhodl změnit naše webové stránky, jejichž hlavním úkolem bylo zvýšit poptávku v oblasti stěhování nadměrných nákladů. 
S ANAFROU jsme si společně sedli nad projektem. O novém webu jsem měl určitou představu, ale neměl jsem konkrétní zadání. ANAFRA mě seznámila s procesem vývoje a stanovila k jednotlivým dílčím bodům procesu termíny a cenovou náročnost. Celý proces zahrnoval: