Přihlásit se
Přihlášení

Česky
  • Slovenština
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
CZK
0
0 Košík je prázdný
Služby NBD záruky

NBD záruky

Pro servery ANAFRA poskytujeme rozšířené záruky typu NBD (next-business-day). Záruky např. v režimu on-site (u zákazníka) aktuálně držíme na stovky serverů v České republice, na Slovensku či dalších Evropských zemích.

Název záruky

Délka záruky

Kontakt

Popis záruky

Prodloužená

3 - 5 let

8/5

Reklamace probíhá standardně dle zákona do 30 dnů.

NBD v autorizovaném servisním středisku

2 - 5 let

8/5

Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v našem servisním středisku.

NBD on-site

2 - 5 let

8/5

Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR.

NBD on-site pro IT

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah následující pracovní den od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka. Služba je výhodná z důvodu telefonické dostupnosti 24 hodin denně s možností ihned diagnostikovat vzniklou závadu, čímž je zajištěn správný výběr náhradních komponent pro její efektivní vyřešení.

Mission critical pro IT

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah během 24 hodin od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka.

Mission critical 4h pro IT

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah s vyřešením závady do 4 hodin od nahlášení, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba je určena převážně pro IT specialisty a vyžaduje aktivní spoluúčast technika na straně zákazníka.

Mission critical pro EU

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah během 24 hodin od nahlášení závady, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba nevyžaduje žádné úkony ze strany zákazníka.

Mission critical 4h pro EU

2 - 5 let

24/7

Servisní zásah s vyřešením závady do 4 hodin od nahlášení, který je proveden v místě zvoleném zákazníkem po celé ČR. Služba nevyžaduje žádné další úkony ze strany zákazníka.
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1