Přihlásit se
Přihlášení

Česky
CZK
0
0 Košík je prázdný
Reference

Reference

Společnost ANAFRA za své více než 15 leté působení na tuzemském i zahraničním trhu zrealizovala velkou řadu skutečně zajímavých projektů. Usilovně se snažíme odlišit od společností, které pouze „přeprodávají“ jednotlivé komponenty od výrobce Supermicro, či jiné serverové technologie nebo služby třetích stran.

Považujeme se za odborníky s cennými zkušenostmi v oboru informačních technologií a z toho pro nás vyplývají i závazky, které pro Vás chceme vždy dodržet.

Nabízíme:

  • pomoc při návrhu konkrétního řešení na míru (pre-sales podpora)
  • profesionální realizaci včetně související technické podpory
  • široký výběr NBD záruk a servisních služeb
  • after-sales podpora
  • věrnostní programy a distributorské ceny pro stálé zákazníky

Věříme, že když dokážeme efektivně spolupracovat s mnoha našimi spokojenými partnery, zákazníky a institucemi, tak by taková spolupráce mohla být přínosná i právě pro Vás. Dovolujeme si Vám představit naše vybrané partnery.


Spolupracujeme s:

Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta ROBE lighting s.r.o. ROBE lighting s.r.o. Hlavní město Praha Hlavní město Praha Megahracky.cz Megahracky.cz Cesnet Cesnet Ministerstvo obrany České republiky Ministerstvo obrany České republiky Český hydrometeorologický ústav Český hydrometeorologický ústav Česká televize Česká televize Fakultní nemocnice Olomouc Fakultní nemocnice Olomouc Astronomický ústav AV ČR, v.v.i. Astronomický ústav AV ČR, v.v.i. Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i. Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání Rada pro rozhlasové a televizní vysílání Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i. Ústav fyziky atmosféry AV ČR, v.v.i.  Ústav teoretické a aplikované mechaniky Akademie věd České republiky Ústav teoretické a aplikované mechaniky Akademie věd České republiky ELI Beamlines ELI Beamlines HAJDIK a.s. HAJDIK a.s. Hotel Marcinčák Hotel Marcinčák Ministerstvo dopravy Ministerstvo dopravy České vysoké učení technické v Praze České vysoké učení technické v Praze NETservis NETservis Základní škola Valašská Bystřice Základní škola Valašská Bystřice Fyzikální ústav Akademie věd ČR Fyzikální ústav Akademie věd ČR ARMIN spol. s.r.o. ARMIN spol. s.r.o. Základní škola Sedmikráska Základní škola Sedmikráska