Přihlásit se
Přihlášení

Česky
  • Slovenština
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
CZK
0
0 Košík je prázdný

Kompletní serverová řešení od ANAFRA

Každá firma potřebuje serverovou technologií řešit různé problémy a výzvy. V tomto článku Vás budeme seznamovat s věcmi, se kterými jste možná ani nevěděli, že dokáže Anafra pomoct. Tento článek je přesně jako Vy, jako my. Jeho účelem je se neustále vyvíjet, zlepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám a tomu, co se zrovna děje

Ať už jste soukromník, serverový nadšenec, středně velká firma nebo korporát s miliardovými obraty, ať už jste státní orgán, IT společnost, škola nebo výrobní firma, dříve či později nastane nutnost řešit servery a IT infrastrukturu. Proto bychom Vám rádi otevřeli dveře do zákulisí a ukázali Vám, co umíme a s čím Vám rádi pomůžeme.

Kompletní serverová řešení

Anafra v průběhu své činnosti na trhu spolupracovala na mnoha projektech a vždy jsme se naučili něco nového, něco co fungovalo mnohem lépe. Tato metoda nás přivedla k tomu, že když budeme tento úspěch duplikovat, může z něj těžit každá firma a každý, kdo má zájem o funkční ověřené řešení.

Jak bylo předesláno v úvodu, tento článek se bude vyvíjet a atakovat nové výzvy a nové potřeby IT infrastruktury a serverových technologií.

Cold storage pro zálohování dat

Supermicro SSG-6039P-E1CR16L

Tento server je velmi oblíbeným řešením pro zálohování dat pro střední a větší firmy a není divu. Díky možnosti osazení až 224 TB surové kapacity v podobě pevných 3.5" disků a osazení dvou Intel Xeon Scalable procesorů a až 2 TB operační paměti si užívá svou slávu. Nejčastější konfigurace je pak 2x Intel Xeon Silver 4110, 32 GB RAM a 8x 10 TB HDD s možností další škálovatelnosti.

Vysokokapacitní storage pro ukládání dat

Supermicro SSG-6049P-E1CR60L

60ti pozicový Storage server vhodný pro osazení disky s maximální dostupnou kapacitou dokáže zajistit vyvážení zátěže jednotlivých disků a to i při ukládání vysoko objemových datových bloků v řádech terabytů. Je vhodný také pro multisekvenční ukládání dat s mnohonásobným zápisem. Díky široké škále možností pro připojení do vaší stávající sítě je to přesně ten chybějící článek skládačky.

Redundantní databázový server

Supermicro SYS-1028R-WTR

Tento server je určený pro malé a střední firmy, kde může běžet několik databází najednou o celkové kapacitě stovek GB. Redundantní zdroj včetně SSD disků v RAID 1 Vám zaručí, že nepřijdete o Vaše data a kontinuální provoz. Nejčastěji prodávaný databázový server je s procesory řady Intel E5 a 64 GB RAM s možností budoucího rozšíření a rychlými R/W-intensive SSD disky pro potřey vaší databáze. 2x 1 gigabit a dedikovaný IPMI vám zaručí konektivitu s možností kontroly všech dat a stavu serveru.

Compact server neboli IoT řešení

Supermicro SYS-E100-9S-E

Malý, ale šikovný. To je správný výraz pro Compact servery určené zejména pro IoT řešení. Tyto malé servery se nacházejí na okraji sítě a připojují inteligentní senzory nebo jiné zařízení ke cloudu přes bezdrátové nebo místní sítě (např. LAN, WiFi, 4/5G, Zigbee a RF). Brány IoT jsou postaveny na otevřené architektuře a umožňují uživatelům bezpečně slučovat, sdílet a filtrovat data pro následnou analýzu. To vše s lehkostí zajišťuje procesor Intel i5-7300U nebo procesory řady E3-1200 v6 s možností osazení až 32 GB RAM a úložný prostor je elegantně vyřešen formou m.2 SSD disku. Tento mini server disponuje 2x 1GbE porty a možnstí osazení mini-PCIe rozšiřující kartou.

Server pro ukládání záznamů kamerového systému

Supermicro SSG-6029P-E1CR12T

Obliba kamerových serverů postavených na Supermicru je na vzestupu a zákazníci mají mnohé požadavky, vě většině případů je to robustní 2U chassis s dvanácti pozicemi pro pevné 3.5" disky a škálovatelným výkonem díky možnosti osazení dvou procesorů a až 2 TB operační paměti je to oblíbené řešení našich zákazníků.

Supermicro SSG-6049P-E1CR24L

Po osazení dvěma Intel Xeon Scalable procesory a zaplnění 24 pozic vysokokapacitními serverovými disky je tato sestava vhodná pro ukládání záznamů z kamerových systémů nebo ukládání surových obrazových dat. Pro ukládání nahrávek ze 100 – 150 kamer ve FullHD postačí 24 GB operační paměti a 2x 8 core CPU. Dle potřeby lze doplnit grafickou kartu pro výstup zobrazovacích monitorů.

Další řešení budou postupně přibývat. Máte nápad na řešení pro vás? Napište nám.
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1