Přihlásit se
Přihlášení

Česky
  • Slovenština
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
CZK
0
0 Košík je prázdný

Nové AMD EPYC ™ řada 7002 – základ nových systémů

Společnost Supermicro v srpnu 2019 představila svou první rodinu z nové H12 generace A+ Serverů optimalizovaných tak, aby poskytovaly novou úroveň integrace a vynikající výkon pro moderní datová centra s procesory AMD EPYC ™ 7002.

Nové servery H12 A+ s procesory AMD EPYC 2. generace přinášejí až dvojnásobek výkonu s dvojnásobným počtem jáder ve srovnání se systémy založenými na procesorech AMD EPYC 1. generace. Servery H12 poskytují ideální kombinaci funkcí pro moderní datová centra, včetně robustního virtualizačního výkonu, poskytují podporu až 64 vysoce výkonných jader na soket.

Supermicro nabízí špičkové portfolio systémů založených na AMD EPYC ™ a Server Building Block Solutions®. Supermicro umožňuje zákazníkům vytvářet řešení optimalizovaná pro aplikace s množstvím konfiguračních možností, od mainstreamových serverů s jedním soketem a serverů WIO až po špičkové serverové systémy Ultra a systémy s více uzly, včetně BigTwin ™ a TwinPro ™.

Nové procesory AMD EPYC 2. generace jsou plně kompatibilní se systémy generace Supermicro H11, to poskytuje novým i stávajícím zákazníkům v systémech H11 možnost rychlé aktualizace.

ANAFRA Vám samozřejmě všechny nové technologie dodá nejen jako komponenty, ale i jako sestavené a zahořené řešení, včetně NBD záruky.

 
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1