Přihlásit se
Přihlášení

Česky
  • Slovenština
  • English
  • Polski
  • Hungary
  • USA
CZK
0
0 Košík je prázdný

Navštívili jsme Supermicro EMEA Innovate v Berlíně 11. 10. 2019

Náš tým se 11. 10. 2019 zúčastnil Supermicro konference pořádané v Berlíně. Supermicro pozvalo odborníky ze svých Amerických i Evropských řad, aby více než 600 zúčastněným Supermicro partnerům, včetně ANAFRA týmu, odhalili novinky.

Všichni účastníci byli přivítání prezidentem Evropské divize Supermicro, panem Perrym Hayesem, který v číslech shrnul růst společnosti jak za poslední rok, tak v historické rovině. Následně slovo převzal Vik Malyala, aplikační inženýr a business developer pro Supermicro, který pohovořil o neustále se vyvíjející infrastruktuře datových center, nových optimalizačních platformách a směru, kterým chce Supermicro napomoci životnímu prostředí v rámci svého programu We keep IT green. Na což navázali pánové Don Clegg ze San Jose, senior viceprezident celosvětového obchodního týmu a Michael McNerney, viceprezident marketingu, aby odhalili nové strategie pro šetření zdrojů a odbřemenění nátlaku na životní prostředí neustále rostoucím počtem datacenter po celém světě.

 

 

Následoval drobný coffee break a po něm se přednášky rozdělily do tří sálů, kde experti z celého světa hovořili o celé řadě novinek v různých odvětvích technologií od storage systémů přes portfolio GPU systémů pro běžné transkódování signálu po komplexní výpočetní servery pro AI a neuronové sítě a došlo i na kompletní datacentrové infrastruktury. Účastníci si mohli vyslechnout a dokonce i vyfotit také novinky z portfolia blade a twin architektury. Supermicro pozvalo také partnery ze společností jako jsou Intel, Canonical, Pansas, Western Digital nebo Red Hat.

 

 

V mezičase vystoupil Sheshaprasad Krishnapura, Intel CTO, od kterého zazněla velmi zajímavá informace — několik velkých datacenter Intelu jsou kompletně naplněny Supermicro Blade infrastrukturou, jakožto ideálním řešením pro úsporu zdrojů a maximální výpočetní výkon. Bylo tedy příjemným překvapením, že Intel a Supermicro spolupracují v takto rozsáhlé míře. Pozornost věnoval i novému trendu a vývoji disagregovaných serverů, kde jsou části serveru modulární, což opět přináší jak finanční úspory, tak redukci uhlíkové stopy a též odpadu.

Přednášející experti se též věnovali rozvoji edge computing a účastníci měli možnost si poslechnout o rozvoji 5G sítí, chytrých měst a stále se prohlubující potřebě pro IoT technologie. Závěrem samozřejmě pro fanoušky technologií AMD nesměla chybět přednáška o této stále oblíbenější serverové platformě postavené na procesorech AMD EPYC ROME. Každý měl také prostor volně pohovořit i s těmi nejvíce vytíženými osobami z vedení Supermicro a načerpat spoustu know-how a inspirace.

V případě zájmu o více informací, které jsou vskutku extenzivní, se obraťte na svého obchodníka a zeptejte se, co Vás zajímá.

 
Change geographic locations?

Based on your location we recommend switching to our US site to receive better prices for goods and shipping as well as faster shipping.

1